Komunita CS-Heroes

Informace o komunitě CS-Heroes

Vytváříme komunitu českých a slovenských pařanů hry Battlefield Heroes. Dříve to byla jen e-mailová konference, která však pořád funguje (viz níže). Nového je to, že je nás stále více a více a mám v plánu na tento web přidávat různé vychytávky a zajímavosti související s Battlefield Heroes. Máme svoje skupiny na webu BFH (první, druhá, třetí a čtvrtá už jsou plné, ale v páté je ještě volno. Dál máme Twitter, Facebook a YouTube kanál. Když je nějaká novinka, tak ten kdo ji zpozoruje nejdříve, informuje ostatní členy e-mailem nebo na FaceBooku.

Informace o konferenci

  • Pokud někdo napíše klasický e-mail na adresu „komunita@cs-heroes.cz”, přijde jeho e-mail všem členům komunity. To je vlastně veškerá funkčnost :)
  • Do konference mohu přidávat (nebo z ní odebírat) další lidi pouze já.
  • Pokud byste se chtěli přidat, postupujte podle výše uvedených pokynů. Podmínkou registrace je aktivní hraní BFH a aby to byl Čech nebo Slovák.
  • Pokud si někdo nepřejete být v konferenci, stačí napsat a já ho vyřadím.
  • Nerad bych, aby konference fungovala jako chat o čemkoli - pište jen to, co může zajímat všechny a týká se to BFH. Nic jako banování nevedu, protože jsme tady všichni kámoši ;) Prostě vědomě neškoďte a mělo by jít všechno hladce.
  • Stejně jako já zveřejňuji všechny bonusy a informace o BFH, očekávám to samé od ostatních členů. Ne, že si někdo bude syslit nějaké výhody pro sebe ;)
  • Samozřejmě mluvím o sdílených věcech, které nejsou na jedno použití. Pokud je něco na jedno použití, je to vaše a byl by nesmysl to sem napsat, aby to „vybrabčil” někdo jiný :D Leda v případě, že máte třeba XP Boost a nestihnete ho použít atp. - můžete ho sem napsat a jmenovitě informovat, pro koho je určen (popř. pro všechny - tedy kdo dřív přijde, ten dřív mele). Doufám, že nikdo jiný by kód nepoužil, pokud by nebyl pro něj.
  • Pokud ale máte nějaké informace/výhody k jiným hrám, o které se můžete podělit - budu rád, když sem napíšete také (např. já jsem posílal beta-klíče do hry Battlefield Play4Free).

Nejsme klan!

Pozor! Dost lidí si plete klan a komunitu!

Klan je skupina hráčů, která si dává pozor na to, aby nový člen byl ve hře dostatečně dobrý. Členy klanu jde obvykle poznat podle oblečení nebo herního nicku. Klany mají obvykle nějaká pravidla, řád, vlastní systém hraní, svá tajemství v oblasti herní taktiky a hlavně - je to velmi dobře sehraná skupina lidí (teda ... měla by být).

My jsme komunita a členem může být každý Čech nebo Slovák se zájmem o BFH. Nezáleží nám na věku, na pohlaví ani na zkušenostech v BFH. Neklademe na členy žádné povinnosti nebo požadavky. Pokud vás baví BFH, patříte k nám!

Několik lidí už se mě ptalo jestli si nemáme sjednotit oblečení nebo přezdívky atp. Toto jsou znaky klanu a my nejsme klan. Takže určitě nemám v plánu všem členům komunity dát pokyny jak se mají obléci nebo pojmenovat (nehledě na to, že to není zadarmo a nechci nikoho nutit utrácet peníze).

To ale neznamená, že v rámci komunity nemůže vzniknout klan! Ať už "nezávislý" nebo propagující komunitu! Pokud někdo chce založit klan v rámci komunity, určitě jsem pro a bude to zajímavé zpestření. Nechtějte to ale po všech členech komunity :)

Jak se stát členem CS-Heroes

Pokud se chcete stát členem, napište mi na gloooom@cs-heroes.cz žádost s odkazem na váš profil/účet na Battlefield Heroes. Pokud máte účtů více, napište mi odkazy na všechny vaše účty. Dál mi napište, jak jste se o komunitě dozvěděli popř. kdo vám ji doporučil. A nezapomeňte se přihlásit do skupiny CS-Heroes na BFH! ;)